PS5 HACK PS5 FW 8.20 ve PS4 FW 11.00 yakında kırılabilir.

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Playstation 5 Hack CFW kategorisinde medivel tarafından oluşturulan PS5 FW 8.20 ve PS4 FW 11.00 yakında kırılabilir. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,890 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Playstation 5 Hack CFW
Konu Başlığı PS5 FW 8.20 ve PS4 FW 11.00 yakında kırılabilir.
Konbuyu başlatan medivel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan OqDaYy

yhanova

Foruma Destek Olan Üyemiz
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
2,065
2,362
113
Aga o değilde abartmıyorum ps5 ı alırken belki 1000 ilan baktım 500 ilanla yazıstım
1 tane kırık versiyonu buldum aldım

1000 de 1 denk geldi

Yakın zamanda kırma olursa ne yalan söyleyim boşuna mı ugrastım bu kadar derim 😂😂😂🤣

Alırdım bir cihaz beklerdim

medivel

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Nis 10, 2009
354
433
63
Aga o değilde abartmıyorum ps5 ı alırken belki 1000 ilan baktım 500 ilanla yazıstım
1 tane kırık versiyonu buldum aldım

1000 de 1 denk geldi

Yakın zamanda kırma olursa ne yalan söyleyim boşuna mı ugrastım bu kadar derim 😂😂😂🤣

Alırdım bir cihaz beklerdim
Tamamen şans diyerek geriye bakma 🫣
Mayıs sonuna kadar ilk oyunumuzu oynamaya başlarız bizde inşallah. 😋
Elinde kırık cihaz olup uçuk fiyat isteyenler düşünsün gerisini. 🙂

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
909
1,564
93
Beyler ( yhanova @yhanova ve medivel @medivel ), o zaman ben sistemi güncellemiyorum. Şaka şaka :) PES'te online akmaya devam :D :)

Online kullanan reisler, aşağıda linkte yer alan oyunlar 21 Mayıs'ta kütüphaneden kaldırılıyor. Yani n'apıyoruz? Önce bu oyunları bitiriyoruz :D

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

medivel

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Nis 10, 2009
354
433
63
Beyler ( yhanova @yhanova ve medivel @medivel ), o zaman ben sistemi güncellemiyorum. Şaka şaka :) PES'te online akmaya devam :D:)

Online kullanan reisler, aşağıda linkte yer alan oyunlar 21 Mayıs'ta kütüphaneden kaldırılıyor. Yani n'apıyoruz? Önce bu oyunları bitiriyoruz :D

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
Bir an güncellemek geliyor aklıma, sonra kendime geliyorum. 🤣

yhanova

Foruma Destek Olan Üyemiz
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
2,065
2,362
113
Beyler ( yhanova @yhanova ve medivel @medivel ), o zaman ben sistemi güncellemiyorum. Şaka şaka :) PES'te online akmaya devam :D:)

Aga sen online işinde de tecrübelisin

38 ı devirdim daha PlayStation store yi tıklamışlığım yok 😂😂😂🤣😂🤣

Dışardan baksan PlayStation la yatıyor kalkıyor derler

Plus ne kütüphane ne online ne demek
Yabancı kelimeler 😂😂😂😂

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
909
1,564
93
Bir an güncellemek geliyor aklıma, sonra kendime geliyorum. 🤣
Kardeşim gel makineyi güncelle de PES'te birlikte yargı dağıtalım :p🤣:D Ne anlıyorsunuz şu kırık makinelerden bilmiyorum 🤣:D

Hem istersen üçümüz PSN kardeşi de oluruz. Sistemi o şekilde döndürürüz :p🤣:D Tek sıkıntı Türkçe yama yok, öyle düşün :D:)

Gerçi bizde kırık varda ne oynuyoz ki 🤣😂
Hah işte bende onu diyorum kardeşim. Katıl bize, hayatını yaşa 🤣:D Kırık kırık nereye kadar :D:)
Aga sen online işinde de tecrübelisin

38 ı devirdim daha PlayStation store yi tıklamışlığım yok 😂😂😂🤣😂🤣

Dışardan baksan PlayStation la yatıyor kalkıyor derler

Plus ne kütüphane ne online ne demek
Yabancı kelimeler 😂😂😂😂
Yok be kardeşim. Bizde yeni yeni tecrübe ediyoruz. Ama orijinal kullanmanın zevki de ayrı tabii. Aynı şekilde kırık makinelerin de farklı bir zevki var. Keşke Türkçe yamaları güncel sürümde de kullanabilsek. Bence aletin tek zaafı bu. Yoksa diğer tüm konularda alet, kırık versiyonları yakalayabilir. Bir de tabii yıllık ücret konusu var ;) Bunların haricinde sistem gıcır, her şey tıkırında işliyor ;):)

Reis, UNO ekmek arabası çarpsın senin bilmediğin konu yoktur 🤣Maşallah her konuda bir bilgin var :D Eminim ki bunları da biliyorsun :)